Veľká cena Púchova – 02.10.2021 – Púchov

PK Matador Púchov bol v sobotu 2. októbra organizátorom už XVI. ročníka plaveckého podujatia – Veľká cena Púchova. Púchovský 25m bazén navštívilo 367 pretekárov z 18tich klubov zo Slovenska. Súťažili v 19tich disciplínach, kde uskutočnili až 936 individuálnych štartov. V náročnej konkurencii náš klub reprezentovali Matúš Jelínek a Ján Pulik. Aj keď výkony našich chlapcov nemali tentokrát medailový lesk, veľmi nás potešili ich zlepšenia osobných rekordov. Zo štrnástich štartov vyplávali trinásť osobných rekordov (klik zlepšenia). Zlepšenia našich pretekárov znamenali pre náš klub druhé miesto v hodnotení celkového zlepšenia pretekárov medzi klubmi (klik výsledky). Najhodnotnejší výkon vyplával Ján v disciplíne 50m voľný spôsob za čas 30.64 a ziskom 284 bodov .

Kompletné výsledky (klik).

Našim pretekárom ďakujeme za reprezentáciu, blahoželáme k dosiahnutým osobným rekordom a prajeme veľa chuti do ďalších tréningov.