Veľká cena Slovenska – 27.-29.05.2022 – Šamorín

50m Šamorínsky bazén bol v dňoch 27.-29.05.2022 hostiteľom prestížneho medzinárodného plaveckého podujatia – Veľká cena Slovenska. Pretekov sa zúčastnilo 63 klubov s 367 pretekármi z Belgicka, Česka, Turecka, Luxemburska, Rakúska, Ukrajiny a Slovenska. Za náš klub do bojov nastúpili Filip Bernár, Matúš Jelínek, Ján Pulik a Branislav Sopko. Aj keď sa tentokrát nepodarilo vybojovať žiaden cenný kov, tak nás potešili zlepšenia našich pretekárov. V celkovej štatistike to pre náš klub znamenalo pekné druhé miesto. Zlepšenia pretekárov celkom (klik). Najhodnotnejší výkon spomedzi našich dosiahol Branislav v disciplíne 100m voľný spôsob s dosiahnutým časom 58.80 a ziskom 507 bodov.

Zlepšenia našich pretekárov (klik)

Celkové výsledky (klik)

Našim plavcom ďakujeme za reprezentáciu a prajeme veľa chuti do ďalších tréningov.