Veľká cena Dolného Kubína – “ Žinčicový míting “ 2018

Veľká cena Dolného Kubína sa koná tradične každý rok v apríli. Tieto preteky patria medzi najvýznamnejšie na Slovensku, známe sú aj ako Žinčicový míting. V dňoch 28. až 29. apríla náš klub zastupovala dvojica plavcov Kristína Krajňáková a Branislav Sopko. Žinčicového mítingu sa zúčastnilo 35 klubov z Rakúska, Poľska, Česka a Slovenska. Kristína a Braňo absolvovali po osem štartov, zo striedavými úspechmi. Kristína si vylepšila 4 osobné výkony a Braňo 3 osobné výkony. Kristína si domov priniesla aj trikrát striebro a raz bronz.

Kristíne a Braňovi ďakujeme za reprezentáciu klubu a medailistke gratulujeme.

Podrobnejšie informácie o výsledkoch získate na web stránke: https://www.swimmsvk.sk/rankingy?page=CalendarDetail&CalendarId=4866926