Oznam – opatrenia 24.10.-1.11.2020

V rámci boja s COVID-19 a sprísňujúcich sa opatrení popísaných nižšie došlo po 24.10. k zákazu vychádzania. Zároveň sa Slovensko pripravuje na prvú vlnu plošného testovania.

Prosíme, aby po otestovaní členovia klubu nahlásili stav z testovania svojmu trénerovi alebo Milade Leščákovej e-mailom na účely vytvorenia štatistiky pre SPF. Za spoluprácu a informácie vopred ďakujeme.

Čo sa týka tréningového procesu, povzbudzujeme našich plavcov k domácemu cvičeniu vlastnou váhou, strečingu, využitiu stacionárneho bicykla, expanderou … . Tiež v rámci predpísaných pravidiel povzbudzujeme k pobytu v prírode pre budovanie imunity.

Zákaz vychádzania – Celá SR s výnimkou okresov Orava a Bardejov

  • od 24.10. do 1.11.2020
  • výnimky vychádzania bez testu: v čase od 01:00 do 05:00, cesta na testovanie, cesta do zamestnania, doprovod dieťaťa do školy, najbližšie potraviny, lekáreň, lekár, starostlivosť o blízku osobu, starostlivosť o vlastné hospodárske zvieratá, venčenie spoločenských zvierat do 100m od bydliska, pohreby, cesta na poštu, do banky, do poisťovne, čistiarne, autoservisu, na čerpaciu stanicu, pobyt v prírode (okres bydliska)
  • dojazd do bydliska do 25.10.

Zdroj: www.tvnoviny.sk