Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne – 08.-10.12.2023-Spišská Nová Ves

Druhý predĺžený decembrový víkend naplnilo 25m spišskonovoveský bazén 251 najlepších pretekárov z 54 slovenských klubov, ktorí súťažili na Majstrovstvách SR v kategórii starších žiakov. Za náš klub do bojov o medaily nastúpili Dávid Dankovič a Tereza Saoirse Kubáčková. Aj keď nezískali žiaden s cenných kovov, tak každý jeden štart premenili na nový osobný rekord – Zlepšenia našich (klik) a v celkovom hodnotení klubov tak získali krásne 2. miesto (klik). Dávid dosiahol svoj najhodnotnejší výkon v disciplíne 400m polohové preteky so zaplávaným časom 6:38.35 a ziskom 246 bodov. Tereza mala najhodnotnejší výkon v disciplíne 50m voľný spôsob keď získala 195 bodov za čas 41.64.

Kompletné výsledky (klik).

Našim reprezentantom ďakujeme za reprezentáciu a prajeme veľa chuti do ďalšej prípravy.