Jesenné M-VSO kategórie „B“, „A“, „J“, „S“ Spišská Nová Ves

V tomto roku posledný krát 11. a 12. novembra 2017 sa stretli plavci Košického a Prešovského kraja na Zimných Majstrovstvách Východoslovenskej oblasti pred vrcholom sezóny Zimnými Majstrovstvami Slovenska. O 67 osobných zlepšení sa postarali plavci nášho klubu: Bortlová Lea, Hladký Filip, Hromjak Adam, Kollár Eduard, Krajňáková Kristína, Paľo Marko Viliam, Petrušová Laura, Popovec Peter, Repčík Michal, Schütz Juraj, Sopko Branislav, Valečková Sofia a Štalmach Branislav. Okrem zlepšenia si domov priniesli aj 16 zlatých, 5 strieborných a 3 bronzové medaily. Desať zlatých medaily vybojovala Kristína Krajňáková a tak skončila celkovo na prvom mieste. Z našich plavcov najlepší bodový výkon dosiahla Laura Petrušová na 50m prsia. Za čas 36.04 s získala 510 bodov.

Ďakujeme za reprezentáciu klubu a medailistom Hladkému Filipovi, Hromjakovi Adamovi, Krajňakovej Kristíne, Paľovi Markovi Viliamovi, Petrušovej Laure, Popovcovi Petrovi a Sopkovi Branislavovi gratulujeme.

Podrobnejšie informácie o výsledkoch získate na web stránke https://www.swimrankings.net/services/CalendarFile/19129/live/