V sobotu 09.11.2019 mali plavci jednu z posledných možností na vyplávanie miestenky na zimné Majstrovstvá Slovenska. Pokúsili sa o to aj účastníci Jesenných M-VSO „B“, „A“, „J“, S“ v 2.kole na 25m bazéne v Spišskej Novej Vsi. Za náš klub na štart nastúpili Filip Bernár, Timotej Fotta, Filip Hladký, Matthew Leee Pavlík, Tomáš Ponik, Ján Pulik, Michal Repčík, Branislav Sopko, Ján Srokovský, Veronika Bardovičová, Soňa Bortlová, Sára Kamal, Veronika Kravcová, Karolína Rijáková, Nikola Sabolová, Michaela Štefanková a Sofia Valečková. Najviac sa darilo Michaele Štefankovej ktorá získala bronz za svoj výkon na 100m znak s časom 1:32.55. Najhodnejší výkon spomedzi dievčat patril Veronike Kravcovej 200m voľný spôsob s časom 2:56.87 a ziskom 243 bodov. Medzi našimi plavcami najhodnotnejší výkon dosiahol Branislav Sopko v disciplíne 200m polohové preteky s časom 2:33.13 a ziskom 366 bodov.
Michaele k medaile blahoželáme a našim plavcom ďakujeme za reprezentáciu.
Disciplína | Dosiahnutý čas | Body | |||
BERNÁR Filip | 200m voľný spôsob | 2:53.97 | 186 | PR | 12. |
100m znak | 1:28.06 | 171 | PR | 7. | |
200m prsia | 3:43.30 | 155 | PR | 10. | |
200m polohové preteky | 3:27.72 | 147 | PR | 14. | |
FOTTA Timotej | 200m voľný spôsob | 3:17.56 | 127 | 17. | |
100m znak | 1:50.45 | 86 | PR | 9. | |
200m prsia | 4:01.13 | 123 | PR | 14. | |
200m polohové preteky | 3:44.04 | 117 | PR | 15. | |
HLADKÝ Filip | 200m voľný spôsob | 3:07.19 | 149 | PR | 9. |
100m znak | 1:40.16 | 116 | PR | 6. | |
200m prsia | 3:51.50 | 139 | PR | 5. | |
200m polohové preteky | 3:33.36 | 135 | PR | 9. | |
PAVLÍK Matthew Lee | 200m voľný spôsob | 3:17.51 | 127 | PR | 16. |
100m znak | 1:36.38 | 130 | PR | 8. | |
200m prsia | 3:44.94 | 152 | PR | 12. | |
100m motýlik | 2:09.43 | 51 | PR | 11. | |
200m polohové preteky | 3:26.26 | – | DSQ | ||
PONIK Tomáš | 200m voľný spôsob | 3:07.71 | 148 | PR | 16. |
100m znak | 1:44.76 | 101 | 16. | ||
200m prsia | 3:27.77 | 193 | PR | 7. | |
100m motýlik | 1:56.33 | 70 | PR | 10. | |
200m polohové preteky | 3:27.56 | 147 | 15. | ||
PULIK Ján | 200m voľný spôsob | 3:21.59 | 119 | PR | 19. |
100m znak | 1:41.49 | 111 | PR | 13. | |
200m prsia | 3:47.84 | 146 | PR | 15. | |
200m polohové preteky | 3:29.00 | 144 | PR | 16. | |
REPČÍK Michal | 200m voľný spôsob | 2:40.78 | 236 | 16. | |
100m znak | 1:15.44 | 272 | PR | 7. | |
200m prsia | 3:17.79 | 224 | PR | 9. | |
50m motýlik | 33.66 | 269 | PR | 22. | |
200m polohové preteky | 2:48.16 | 277 | PR | 13. | |
SOPKO Branislav | 50m znak | 32.74 | 312 | 10. | |
100m znak | 1:10.23 | 337 | 5. | ||
50m motýlik | 31.22 | 338 | 12. | ||
100m motýlik | 1:12.84 | 287 | 9. | ||
200m polohové preteky | 2:33.13 | 366 | 9. | ||
SROKOVSKÝ Ján | 200m voľný spôsob | 2:49.39 | 201 | PR | 12. |
100m znak | 1:36.76 | 128 | 9. | ||
200m prsia | 3:50.02 | 142 | PR | 16. | |
100m motýlik | 1:52.89 | 77 | 9. | ||
200m polohové preteky | 3:26.21 | 150 | PR | 13. | |
BARDOVIČOVÁ Veronika | 200m voľný spôsob | 3:27.35 | 151 | PR | 12. |
100m znak | 1:41.50 | 159 | 7. | ||
200m prsia | 4:17.87 | 142 | PR | 16. | |
200m polohové preteky | 3:50.73 | 147 | PR | 12. | |
BORTLOVÁ Soňa | 200m voľný spôsob | 3:11.71 | 191 | PR | 15. |
100m znak | 1:31.68 | 216 | PR | 9. | |
200m prsia | 3:45.12 | 213 | PR | 12. | |
100m motýlik | 2:09.15 | 75 | 12. | ||
200m polohové preteky | 3:36.34 | 178 | PR | 15. | |
KAMAL Sára | 200m voľný spôsob | 3:03.99 | 216 | PR | 14. |
100m znak | 1:37.96 | 177 | PR | 12. | |
200m prsia | 3:43.05 | 219 | PR | 11. | |
200m polohové preteky | 3:30.08 | 195 | PR | 14. | |
KRAVCOVÁ Veronika | 200m voľný spôsob | 2:56.87 | 243 | PR | 13. |
100m znak | 1:39.85 | 167 | PR | 13. | |
200m prsia | 3:37.65 | 236 | PR | 10. | |
100m motýlik | 1:40.90 | 158 | PR | 11. | |
200m polohové preteky | 3:14.77 | 244 | PR | 12. | |
RIJÁKOVÁ Karolína | 200m voľný spôsob | 3:30.53 | 144 | PR | 17. |
100m znak | 1:45.47 | 142 | PR | 14. | |
200m prsia | 4:04.80 | 166 | PR | 14. | |
200m polohové preteky | 3:43.10 | 162 | PR | 16. | |
SABOLOVÁ Nikola | 200m voľný spôsob | 3:44.54 | 118 | PR | 7. |
100m znak | 2:03.09 | 89 | PR | 7. | |
200m prsia | 4:05.17 | 165 | PR | 6. | |
ŠTEFANKOVÁ Michaela | 200m voľný spôsob | 3:19.07 | 170 | PR | 8. |
100m znak | 1:32.55 | 210 | 3., PR | 3. | |
200m prsia | 3:52.81 | 193 | PR | 8. | |
200m polohové preteky | 3:30.74 | 193 | PR | 6. | |
VALEČKOVÁ Sofia | 200m voľný spôsob | 3:36.67 | 132 | PR | 16. |
50m znak | 50.88 | 128 | PR | 15. | |
100m znak | 1:59.92 | 96 | 11. | ||
200m prsia | 3:51.94 | 195 | PR | 5. |