Jarné M-VSO – dlhé trate – 25.02.2023 – Košice

V sobotu 25.2.2023  zaplnilo košický 50m bazén 200 pretekárov jedenástich plaveckých klubov z Východného Slovenska ktorí uskutočnili 340 individuálnych štartov. Za náš klub o medaily zabojovali Stela Dučaiová, Sára Kamal, Karolína Rijáková, Jakubko Adam, Jecuško Tobias, Ján Pulik, Jakub Serečun, Ján Srokovský, Domenová Zoja, Dučaiová Nela, Jelínková Mína, Krajňáková Tereza, Kubačková Tereza Saorise, Raďáková Tamara. Tentokrát sa viac darilo dievčatám ktoré získali pre náš klub dovedna tri cenné kovy. Striebro si vyplávala Sára a Nela, bronz si do zbierky medailí vybojovala Karolína. Medzi chlapcami si za svoj výkon na 400m voľný spôsob odniesol z pretekov bronz. Jánovi Pulikovi patril aj najhodnotnejší výkon za čas 4:57.60 taktiež v disciplíne 400m voľný spôsob so ziskom 404 bodov. Najhodnotnejší výkon spomedzi našich dievčat mala v disciplíne 80m voľný spôsob Sára, keď za čas 11:27.66 získala 350 bodov výsledky našich (klik).

Celkové výsledky (klik)

Jánovi a dievčatám blahoželáme k medailám. Našim plavcom ďakujeme za reprezentáciu a prajeme veľa chuti do ďalších tréningov.