Jarné M-VSO „B“, „A“, „J“, „S“ – 1.kolo – 04.05.2024-Poprad

V Poprade sa v sobotu 04.05.2024 uskutočnili Jarné M VSO „B“, „A“, „J“, „S“ – 1.kolo. 50m bazén zaplnilo 13 klubov z východného Slovenska. Náš klub v reprezentovali Bardovičová Veronika, Dankovič Dávid, Duleba Boris, Bortlová Soňa, Jecuško Lukáš, Jelínková Mína, Čikošová Michaela, Pavlovič Patrik, Ponik Tomáš, Pulik Ján, Serečun Jakub, Matoš Jakub, Srokovský Ján. Naši plavci sa prezentovali viacerými osobnými rekordmi (PR) zlepšenia(klik). Čo sa týka medailových priečok preteky najlepšie sadli Jánovi, Dávidovi a Soni ktorí si odniesli po jednom striebre. Najhodnotnejší výkon spomedzi chlapcov dosiahol Ján v disciplíne 100m voľný spôsob s dosiahnutým časom 59.28 a ziskom 493 bodov. Medzi dievčatami bol najhodnotnejší výkon v disciplíne 50m voľný spôsob. Zaplávala ho Soňa ktorá dohmatla s časom 33.66 pričom získala 347 bodov.