Miskolci Sportiskola Kupa – 06.04.2024 – Miskolc

Dňa 6.4.2024 sa konalo plavecké podujatie Miskolci Sportiskola Kupa v Miskolci. Toto športové podujatie prilákalo množstvo nadšených plavcov. Plavci súťažili v rôznych disciplínach, vrátane krátkych a dlhých tratí. Mladí talentovaní plavci sa stretli, aby ukázali svoje schopnosti a súťažili o cenné umiestnenia. Náš klub v Maďarsku reprezentovalo 7 plavcov. Dankovič Dávid, Jelínek Matúš, Serečun Jakub, Pulik Ján, Krajňák Antón, Krajňáková Tereza a Krajňáková Alžbeta. Podujatie sa konalo v modernom plaveckom bazéne Kemény Dénes Városi Sportuszoda. Naši plavci sa snažili dosiahnuť osobné rekordy a zlepšiť svoje časy celkové výsledky (klik). Miskolci Sportiskola ako organizátor sa postarala o hladký priebeh podujatia. Plavci mali možnosť ukázať svoje schopnosti a získať cenné skúsenosti. Najhodnotnejší výkon spomedzi našich chlapcov dosiahol Serečun Jakub v disciplíne 100m voľný spôsob, keď dohmatol v čase 1:00.37 so ziskom 467 bodov. Z dievčat to bola Krajňáková Tereza v disciplíne 100m prsia s časom 1:50.77 a ziskom 194 bodov. 

Tešíme sa na ďalšie ročníky Miskolci Sportiskola Kupa a nové výkony našich plavcov.