Medzinárodné preteky v plávaní KP SOKÓŁ Rzeszów

Pri príležitosti 25. výročia založenia klubu KP SOKÓŁ Rzeszów ( Poľsko ) sa uplynulý víkend 14. až 15. októbra 2017 konali preteky v plávaní, na ktorých bol aj plavec nášho klubu Branislav Sopko. V konkurencií 301 plavcov z 29 klubov Poľska, Slovenska a Ukrajiny sa nestratil. Podarilo sa mu vyhrať disciplínu 100m motýlik v zlepšenom osobnom rekorde o 4,31 sekundy časom 1:13.58. Bronz získal v disciplíne 100m znak časom 1:13.09, kde za svojim osobným rekordom zaostal 0,06 sekundy. V ostatných disciplínach obsadil jedno 4., jedno 5. a dve 6. miesta.

Braňovi k zlatu a bronzu blahoželáme a zároveň sa chceme poďakovať Plaveckému klubu Chemes Humenné, konkrétne Mariánovi Tomahoghovi a Ing. Jánovi Pencákovi, že sa mohol zúčastniť týchto dobre zorganizovaných pretekov v zahraničí.