Kalendár

Dátum Bazén Názov Miesto
09. – 10.02. 25m Putovný pohár Slovenského raja Spišská Nová Ves
16.02. 25m FPD Slovenský pohár žiakov VSO – 1.kolo Michalovce
23. – 24.02. 25m Veľká cena Trnavy Trnava
01. – 03.03. 50m Veľká cena Slovenska Bratislava
09. – 10.03. 25m Pohár priateľstva Rimavská Sobota
16.03. 50m Jarné M-VSO – dlhé trate Poprad
22. – 24.03. 50m Jarná cena Žiliny Žilina
30. – 31.03. 50m Banská Bystrica Cup 2019 Banská Bystrica
30.03. 25m Cena Mesta Humenné Humenné
30. – 31.03. 50m Medzinárodné Majstrovstvá SR Masters Košice
05. – 07.04. 50m Cena Popradu a Memoriál Filipa Lutza Poprad
13.04. 50m Jarné M-VSO „B“, „A“, „J“, S“ – 1.kolo Poprad
26. – 28.04. 50m ORCA CUP Bratislava
27. – 28.04. 25m Veľká cena Dolného Kubína – Žinčicový míting Dolný Kubín
04.05. 50m Jarné M-VSO „B“, „A“, „J“, S“ – 2.kolo Košice
11. – 12.05. 25m Veľká cena Liptova Liptovský Mikuláš
18. – 19.05. 25m O pohár mesta Handlová Handlová
25.05. 25m FPD Slovenský pohár žiakov VSO – 2.kolo Michalovce
31. – 02.06. 50m Majstrovstvá SR juniorov Bratislava
07. – 09.06. 50m Majstrovstvá SR mladších žiakov Štúrovo
14. – 16.06. 50m Majstrovstvá SR OPEN Žilina
21. – 23.06. 50m Majstrovstvá SR starších žiakov Košice
29.06. 25m FPD Slovenský pohár žiakov VSO – 3.kolo Humenné
03. – 07.07. 50m Majstrovstvá Európy juniorov 2019 Kazan / RUS
04. – 11.07. 50m Letná svetová univerziáda Neapol / ITA
06. – 07.07. 25m Arena Slovakia Swimming Masters Cup Košice
21. – 27.07. 50m Európsky olympijský festival mládeže 2019 Baku / AZE
21. – 28.07. 50m Majstrovstvá sveta v plávaní 2019 Gwangju / KOR
20. – 25.08. 50m Majstrovtvá sveta juniorov v plávaní 2019 Budapešť / HUN
31.08. 50m Štúrovské stovky Štúrovo
28.09. 25m FPD Slovenský pohár žiakov VSO – 4.kolo Spišská Nová Ves
05.10. 25m Veľká cena Púchova Púchov
05.10. 50m Pohár olympijských nádejí Poprad
12.10. 25m Jesenné M-VSO – dlhé trate Michalovce
19. – 20.10. 25m Štiavnický kahanec Banská Štiavnica
19. – 20.10. 25m Cena PK – Muller Textiles Slovakia Cup Humenné
26.10. 25m Jesenné M-VSO „B“, „A“, „J“, S“ – 1.kolo Humenné
01. – 03.11. 25m Slovakia Swimming Cup zatiaľ neurčené
09.11. 25m Jesenné M-VSO „B“, „A“, „J“, S“ – 2.kolo Spišská Nová Ves
16. – 17.11. 25m Memoriál Jozefa Baláža Spišská Nová Ves
22. – 24.11. 25m Majstrovstvá SR juniorov v krátkom bazéne Trenčín
29. – 01.12. 25m Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne Dolný Kubín
04. – 08.12. 25m Majstrovstvá Európy v krátkom bazéne Glasgow / GBR
06. – 08.12. 25m Majstrovstvá SR mladších žiakov v krátkom bazéne Spišská Nová Ves
13. – 15.12. 25m Majstrovstvá SR Open v krátkom bazéne Šamorín
14.12. 25m Vianočná hviezda Spišská Nová Ves
21. – 22.12. 50m Memoriál Ľudovíta Kukorelliho Košice

Podrobnejšie informácie (klik)