Kalendár

Dátum Bazén Názov Miesto
07. – 09.02. 50m ORCA CHILDREN CUP – 1. kolo Bratislava
08. – 09.02. 25m Putovný pohár Slovenského raja Spišská Nová Ves
29.02. 50m Jarné M-VSO – dlhé trate Košice
06. – 08.03. 50m VEĽKÁ CENA SLOVENSKA 2020 Bratislava
14.03. 25m Veľká cena mesta Nové Zámky Nové Zámky
14.03. 25m FPD Slovenský pohár žiakov SSO – 1.kolo Banská Štiavnica
14.03. 25m FPD Slovenský pohár žiakov BAO – 1.kolo Bratislava
20. – 22.03. 50m Jarná cena Žiliny 2020 Žilina
21. – 22.03. 25m Pohár priateľstva Rimavská Sobota
28. – 29.03. 50m Banská Bystrica Cup Banská Bystrica
28.03. 25m Cena Mesta Humenné – 20. ročník Humenné
28. – 29.03. 25m Medzinárodné Majstrovstvá SR Masters Spišská Nová Ves
03. – 05.04. 50m XXV. Cena Popradu a XIII. Memoriál Filipa Lutza Poprad
04. – 05.04. 50m Multistretnutie starších juniorov Naoussa / GRE
04. – 05.04. 50m Multistretnutie mladších juniorov Kyjev / UKR
18.04. 50m Jarné M-VSO ,,B“, ,,A“, ,,J“, ,,S“ – 1. kolo Poprad
23. – 26.04. 50m ORCA CUP Bratislava
25. – 26.04. 25m Veľká cena Dolného Kubína – Žinčicový míting Dolný Kubín
02. – 03.05. 25m Veľká cena Liptova Liptovský Mikuláš
04. – 05.05. 50m Štvorstretnutie mladších juniorov HUN
09.05. 50m Jarné M-VSO ,,B“, ,,A“, ,,J“, ,,S“ – 2. kolo Košice
11. – 17.05. 50m Majstrovstvá Európy v plávaní 2020 Budapest / HUN
16.05. 25m FPD Slovenský pohár žiakov VSO – 2.kolo Spišská Nová Ves
16.05. 25m FPD Slovenský pohár žiakov ZSO – 2.kolo Nové Zámky
23.05. 25m Michalovský ORCAčik – Memoriál Majky Ľašovej Michalovce
30. – 31.05. 50m Memoriál Ľudovíta Kukorelliho Košice
06.06. 25m FPD Slovenský pohár žiakov BAO – 3.kolo Bratislava
06.06. 25m FPD Slovenský pohár žiakov VSO – 3.kolo Humenné
12. – 14.06. 50m Majstrovstvá SR mladších žiakov Žilina
18. – 21.06. 50m Majstrovstvá SR seniorov a juniorov Bratislava
26. – 28.06. 50m Majstrovstvá SR starších žiakov Košice
08. – 12.07. 50m Majstrovstvá Európy juniorov v plávaní 2020 Aberdeen / GBR
25. – 02.08. 50m Olympijské hry Tokyo / JPN
21. – 23.08. otvorená voda Majstrovstvá sveta juniorov v diaľkovom plávaní 2020 Victoria / SEY
29.08. 50m Štúrovské stovky Štúrovo
25. – 27.09. 50m ORCA CHILDREN CUP – 2. kolo Bratislava
03.10. 50m Pohár olympijských nádejí Poprad
03.10. 25m Veľká cena Púchova Púchov
10.10. 25m FPD Slovenský pohár žiakov ZSO – 4.kolo Senica
10.10. 25m FPD Slovenský pohár žiakov SSO – 4.kolo Liptovský Mikuláš
17.10. 25m Cena PK Chemes – Muller Textiles Slovakia Cup Humenné
23. – 25.10. 25m SLOVAKIA SWIMMING CUP Šamorín
23.10. 25m Pohár Delfína Nové Zámky
31.10. 25m Jesenné M-VSO – dlhé trate Humenné
07.11. 25m Jesenné M-VSO ,,B“, ,,A“, ,,J“, ,,S“ – 1.kolo Spišská Nová Ves
14.11. 25m Pohár mesta Trenčín Trenčín
21.11. 50m Jesenné M-VSO ,,B“, ,,A“, ,,J“, ,,S“ – 2.kolo Poprad
28. – 29.11. 25m Memoriál Jozefa Baláža Spišská Nová Ves
04. – 06.12. 25m Majstrovstvá SR starších žiakov v krátkom bazéne Trenčín
10. – 13.12. 25m Majstrovstvá SR seniorov a juniorov v krátkom bazéne Šamorín
12.12. 25m Vianočná hviezda Spišská Nová Ves
15. – 20.12. 25m Majstrovstvá sveta v krátkom bazéne Abu Dhabi / AUE
18. – 20.12. 25m Majstrovstvá SR mladších žiakov v krátkom bazéne Spišská Nová Ves

Podrobnejšie informácie (klik)